تعویض پنجره

تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره upvc

خدمات تعویض پنجره قدیمی (آهنی، آلومینیومی، چوبی) با پنجره دوجداره upvc (آلومینیومی جدید) در مجموعه واعظی وین با بهترین کیفیت به شما مشتریان محترم ارائه می‌شود. در تعریف هرگونه تغییر ساختار یا متریال مصرفی پنجره را برای بهره بردن از مزایای پنجره جدید را تعویض پنجره می‌نامند. این کار ممکن است دارای خرابی بوده و شامل ساخت مجدد دیوار اطراف آن یا بدون تخریب و صرفا با برداشتن پنجره قبلی صورت بگیرد.

 نمونه قرارداد الزامات فنی متریال مصرفیاستانداردها گواهینامه هاضمانت نامه

برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید:

خدمات تعویض پنجره

خدمات پنجره شامل تعویض پنجره قدیمی (آهنی، آلومینیومی، چوبی) با پنجره دوجداره upvc (آلومینیومی جدید) به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

انواع رنگ UPVC:

  1. الوان (رال)
  2. لمینت

سفارش تعویض پنجره

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهند کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه تعویض پنجره

هزینه تعویض پنجره بر اساس عوامل مختلفی همچون شکل، ابعاد، طرح، محل نصب، رنگ، نوع بازشو، یراق آلات و غیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به مشتریان محترم اعلام می‌کنند.

گارانتی (ضمانت نامه) تعویض پنجره

زمانی که شما پروژه تعویض پنجره خود را به واعظی وین می‌سپارید، باید بیشترین انتظارات را از نتیجه کار داشته باشید. ما تلاش داریم تا انتظارات شما را بالاتر از آنچه هست ببریم. برای همین منظور نه تنها پروژه‌ای با بالاتری سطح کیفیت برایتان اجرا خواهیم کرد، بلکه این پروژه را برایتان ضمانت می‌کنیم. این ضمانت نه تنها در سخن بلکه به صورت مکتوب و برگه گارانتی خواهد بود. گارانتی تعویض پنجره واعظی وین، این اطمینان خاطر را به شما می‌دهد که قرار است پروژه‌ای فراتر از انتظارتان اجرا شود.

قرارداد تعویض پنجره

برای انجام یک پروژه تعویض پنجره واعظی وین از بهترین متریال و تکنیسین‌ها استفاده می‌کند. اما برای انجام یک پروژه موفق ممکن است گاهی به بیش از اینها نیاز باشد. برخی از کارفرمایان وجود یک قرارداد تعویض پنجره را برای انجام پروژه بسیار مهم می‌دانند. طبعا یک قرارداد می‌تواند بسیار دقیق‌تر همه چیز را روشن کند. اما باید این قرارداد چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ یک قرارداد تعویض پنجره باید شفاف، واضح، جامع و مانع و همچنین دربرگیرنده تمام ابعاد پروژه باشد. مجموعه واعظی وین هم دقیقا بر اساس این نیاز، یک نمونه قرارداد تعویض پنجره تهیه کرده است. شما می‌توانید این نمونه قرارداد را مشاهده و مطالعه کرده و با آسودگی هرچه تمام‌تر پروژه خود را به ما بسپارید.

نمونه کار خدمات تعویض پنجره

واعظی وین توانسته است در طی سالیان متعدد فعالیت خود، اعتماد مشتریان بسیار زیادی را جلب کند. به همین منظور، نمونه پروژه‌های بسیاری از خدمات متعدد که توسط متخصصین واعظی وین انجام شده است وجود دارد. پیش از ثبت سفارش، شما هم می‌توانید برخی از این نمونه کارها را مشاهده کنید. برای این منظور تنها کافی است تا به بخش نمونه کارهای تعویض پنجره مراجعه فرمایید.

الزامات فنی تعویض پنجره

مجموعه واعظی وین، نمایندگی رسمی شرکت ویستا بست است. ویستا بست با داشتن گرید A+ برترین پروفیل‌های UPVC را در ایران تولید می‌کند. اما یکی از مسائلی که باعث می‌شود استفاده از پروفیل‌های ویستا بست عملکرد عالی از خود نشان دهد، رعایت الزامات فنی است. این الزامات شامل فضای تولید، مونتاژ و نصب می‌شود. اگر می‌خواهید کمی تخصصی‌تر با خدمات تعویض پنجره ما آشنا شوید، مطالعه این الزامات فنی می‌تواند به شما کمک شایانی بکند.

استانداردهای تعویض پنجره

اگر می‌خواهید پنجره‌های قدیمی خود را با پنجره‌های جدید دوجداره UPVC تعویض کنید و خیالی آسوده داشته باشید، باید اینکار طبق استانداردهای مشخصی انجام بگیرد. ما دو مجموعه از استانداردها را به عنوان مهم‌ترین اصول کار خود قرار داده‌ایم. بخش اول مربوط به پروفیل به کار رفته در پنجره‌های جدید شما است. با توجه به اینکه ما نمایندگی ویستا بست، برترین شرکت تولیدکننده پروفیل UPVC در ایران هستیم، در بخش پروفیل‌ها استانداردهای ویستا بست را اصل کار خود قرار داده‌ایم. اما یک پنجره علاوه بر پروفیل‌ها باید در بخش یراق آلات هم بسیار مطمئن ظاهر شود. به همین منظور، در بخش یراق آلات، ما استانداردهای شرکت ورنه که نمایندگی آن هستیم را در کلیه پروژه‌ها به اجرا در می‌آوریم. می‌توانید با مراجعه به بخش استانداردها، بیشتر با این دو استاندارد آشنا شوید.

گواهینامه‌های تعویض پنجره

ممکن است بسیاری از افراد ندانند اما تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره کاری بسیار تخصصی است. به همین دلیل مجموعه‌هایی که پنجره دوجداره UPVC را با کیفیت بالا ارائه می‌دهند به دنبال کسب گواهینامه معتبر هستند. ما به عنوان نمایندگی ویستا بست، مهمترین گواهینامه‌های خود را در اختیار کاربران محترم قرارداده ایم. می‌توانید با مراجعه به بخش گواهینامه‌ها بیشتر در این خصوص اطلاع کسب کنید و گواهینامه‌های ما را مشاهده بفرمایید.

متریال مصرفی تعویض پنجره

برای اینکه یک پروژه تعویض پنجره با رعایت استانداردها انجام شود، استفاده از متریال مصرفی با کیفیت ضروری است. اما ما تنها به باکیفیت فکر نمی‌کنیم، هدف ما عالی بودن است. برای همین منظور عالی‌ترین متریال مصرفی را در پروژه‌های خود استفاده می‌کنیم. شما می‌توانید با مراجعه به بخش متریال مصرفی تعویض پنجره دقیق‌تر از این موضوع اطلاع کسب کنید. ما با اتکا به دانش خود و این متریال، عالی‌ترین خدمات تعویض پنجره در ایران را برایتان اجرا خواهیم کرد.

مشاوره تعویض پنجره

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش از خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از پنجره، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
تعویض پنجره
5/5 (1 نظر)
واعظی وین از جدیدترین خدمات با خبر شو!
رد کردن
اجازه دادن به اعلان ها