تعویض پنجره

تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره upvc

خدمات تعویض پنجره قدیمی (آهنی، آلومینیومی، چوبی) با پنجره دوجداره upvc (آلومینیومی جدید) در مجموعه واعظی وین با بهترین کیفیت به شما مشتریان محترم ارائه می‌شود. در تعریف هرگونه تغییر ساختار یا متریال مصرفی پنجره را برای بهره بردن از مزایای پنجره جدید را تعویض پنجره می‌نامند. این کار ممکن است دارای خرابی بوده و شامل ساخت مجدد دیوار اطراف آن یا بدون تخریب و صرفا با برداشتن پنجره قبلی صورت بگیرد.

برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید:

تعویض پنجره

خدمات تعویض پنجره

خدمات پنجره شامل تعویض پنجره قدیمی (آهنی، آلومینیومی، چوبی) با پنجره دوجداره upvc (آلومینیومی جدید) به تناسب نیاز مشتریان محترم است.

سفارش تعویض پنجره

سفارش این خدمات به صورت تلفنی و پس از بررسی کارشناسان صورت می‌گیرد. پس از ارائه درخواست مشتری، کارشناس با مراجعه به محل مشتری بهترین گزینه‌ها را به ایشان معرفی خواهند کرد. پس از انتخاب مشتری و تکمیل شدن سفارش، تکنیسین‌های ما در زمان مقرر به محل مراجعه کرده و مراحل نصب را انجام خواهند داد.

هزینه تعویض پنجره

هزینه تعویض پنجره بر اساس عوامل مختلفی همچون شکل، ابعاد، طرح، محل نصب، رنگ، نوع بازشو، یراق آلات و غیره محاسبه می‌شود. لذا از ابتدا نمی‌توان یک هزینه ثابت را برای استفاده از این خدمات در نظر گرفت. کارشناسان واعظی وین پس از بررسی نیاز مشتریان، اقدام به محاسبه هزینه این خدمات کرده و به مشتریان محترم اعلام می‌کنند.

نمونه کار خدمات تعویض پنجره

واعظی وین توانسته است در طی سالیان متعدد فعالیت خود، اعتماد مشتریان بسیار زیادی را جلب کند. به همین منظور، نمونه پروژه‌های بسیاری از خدمات متعدد که توسط متخصصین واعظی وین انجام شده است وجود دارد. پیش از ثبت سفارش، شما هم می‌توانید برخی از این نمونه کارها را مشاهده کنید. برای این منظور تنها کافی است تا به بخش نمونه کارهای تعویض پنجره مراجعه فرمایید.

مشاوره تعویض پنجره

پیش از سفارش ممکن است شما نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید. به همین دلیل، ما برای مشتریان محترم خدمات مشاوره پیش از خرید را در نظر گرفته‌ایم. مشاور با بررسی محل مورد استفاده از پنجره، بهترین پیشنهادات را به شما ارائه خواهد کرد تا بتوانید تصمیم‌گیری آسانی داشته باشید.

جهت دریافت مشاوره می‌توانید با تلفن‌های بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم درخواست، شماره تلفن خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
تعویض پنجره
5/5 (1 نظر)
واعظی وین از جدیدترین خدمات با خبر شو!
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها